1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. WWW – 2019 GÜNEY KORE DİZİ TANITIMI

WWW – 2019 GÜNEY KORE DİZİ TANITIMI


2%20%284%29.jpg
Adı: www

Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Jung Ji-Hyun
Senarist: Kwon Eun-Sol
Yapımcı: –
Yayıncı: tvN
imdb: –
Bölüm Sayısı: –
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 2019 yılının ikinci yarısı
Yayın Günleri ve Saati: –
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:
Dizi, cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele ederek başarılı bir iş hayatına sahip olmaya çalışan ve bu yüzden bir eş veya bir anne olmaktan vazgeçen kadınlara odaklanmaktadır.

Oyuncular:
55.png

Karakterleri:
Lim Soo-Jung dizide IT endüstrisinde çalışan Bae Ta-Mi karakterini canlandırmaktadır. 30’lu yaşların sonundadır ve sektördeki en büyük portal sitesinin yöneticiliğini yapmaktadır. Kazanmayı sevmektedir. Kazanmak konusunda her zaman kendisine güvenmektedir. Rekabetçi bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden söz konusu kazanmak olduğunda küçük hileler yapmayı sever. Ancak bunu yaparken bile ahlaki pusulasını kaybetmemiştir. Bu yüzden başarılı bir iş kadınıdır. Bir gün, başarıya ulaşmak için kullandığı yöntemleri ve kişisel hayatında yaptığı fedakârlıkların, iyi bir yaşam biçimi olup olmadığını sorgulamaya başlar.

Jang Ki-Yong dizide 20’li yaşlarındaki yetenekli bir besteci olan Park Mo-Gun karakterini canlandırmaktadır. Video oyunları için müzik besteleyen bir şirketin CEO’sudur ve aynı zamanda video oyunları için müzik bestelemektedir. Bir gün, Bae Ta-Mi (Lim Soo-Jung) ile tanışır ve onun rekabetçi ruhundan etkilenerek ona âşık olur.

Lee Da-Hee dizide Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin rakibi şirkette yöneticilik yapan Cha Hyun karakterini canlandırmaktadır. Çabuk sinirlenen bir yapıya sahiptir ve eski bir judo sporcusudur. Çılgın hikâyeleri olan dizileri izlemekten hoşlanmaktadır. Eski erkek arkadaşı onu aldattığı için hiçbir zaman uzun süren bir ilişki yaşamamıştır.

Jeon Hye-Jin dizide Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin genel müdürü olan Song Ga-Kyung karakterini canlandırmaktadır.

Ji Seung-Hyun dizide Song Ga-Kyung’un eşi olan Oh Jin-Woo karakterini canlandırmaktadır. KU Group’un sahibinin oğludur.