1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. W-TWO WORLDS – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

W-TWO WORLDS – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı


Asya Dizi - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

v4WZpp.jpg

 Adı: W | 더블유
Tür: Dram, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Jung Dae-Yoon
Senarist: Song Jae-Jung
Yapımcı: –
Yayıncı: MBC
daum: 8.2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 20 Temmuz 2016 – 14 Eylül 2016
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece 
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, 30’lu yaşlarının başındaki, Seul’de yaşayan ama birbirine paralel olan farklı boyutlarda yaşayan bir erkek (Lee Jong-Suk) ve bir kadının (Han Hyo-Joo) aşk hikayesini anlatmaktadır.

Karakterleri:

Lee Jong-Suk dizide, 18 yaşındayken Olimpiyatlarda altın madalya kazanmış eski bir atıcı ve kendi çabası ile zengin olmuş genç bir chaebol olan Kang-Chul karakterini canlandırmaktadır. O, bir girişim şirketi kurar ve 800 Milyar Won (687 milyon Dolar) mal varlığına sahip olur. Onun karakteri, soğukkanlı bir dahi, adil ve çekici birisidir. O, aslında bir webtoon’da yer alan bir karakterdir.

Asya Dizi - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Han Hyo-Joo dizide, ikinci yılındaki bir kardiyoloji asistanı olan Doktor Oh Yeon-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yüce gönüllü ve cana yakın birisidir. Onun babası ünlü bir çizgi roman tasarımcısıdır. Bir gün, babasından bir haber alamaz ve bunun üzerine babasına bakmak için onun atölyesine gider. Orada garip bir adamı (Lee Jong-Suk) kanlar içinde yerde yatarken bulur.

Jeong Eu-Gene dizide, Kang-Chul’un (Lee Jong-Suk) arkadaşı ve aynı zamanda asistanı olan Yoon So-Hee karakterini canlandırmaktadır. O, katıldığı olimpiyatlarda madalya kazanmış eski bir atıcıdır ve bir bilgisayar dâhisidir. Ayrıca onun karakteri, Yeon-Joo’nun (Han Hyo-Joo) ve Kang-Chul’un arasında bir aşk üçgeni vardır.

Lee Tae-Hwan dizide, Kang-Chul’un (Lee Jong-Suk) sağ kolu olan Seo Do-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, dövüş sanatlarında eski bir sporcu ve bodyguarddır.

Lee Si-Un dizide, Yeon-Joo’nun (Han Hyo-Joo) babasının öğrencisi olan Park Soo-Bong karakterini canlandırmaktadır.
Kang Ki-Young dizide, Yeon-Joo’nun (Han Hyo-Joo) üniversiteden arkadaşı ve bir doktor olan Kang Suk-Bum karakterini canlandırmaktadır.

Oyuncuları:

cd924ddda2935cee2af2dd7f1d6d3a706b617ec3_hq.jpg

Asya Dizi - Reklam Alanı (Yazı Sonu)