1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. VAGABOND – 2018 GÜNEY KORE DİZİ TANITIMI

VAGABOND – 2018 GÜNEY KORE DİZİ TANITIMI

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Vagabond

2.jpg
Adı: Vagabond | 배가본드
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Yu In-Sik
Senarist: Jang Young-Cheol, Jung Kyung-Soon
Yapımcı: – 
Yapım Şirketi: Celltrion Entertainment
Yayıncı: SBS
daum: –
Bölüm Sayısı: – 
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 2018 yılının sonları
Yayın Günleri ve Saati: –
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

                             Konusu:                                

Dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamın (Lee Seung-Gi) etrafında dönmektedir.

Karakterleri:
Lee Seung-Gi dizide bir dublör olan Cha Gun karakterini canlandırmaktadır. Birçok dövüş sanatı türünde 18 derecede siyah kuşak sahibidir. Özgüveni oldukça fazladır ve küstah bir kişiliğe sahiptir. Onun hayali bir gün dünyaca ünlü bir aksiyon oyuncusu olmaktır. Geçirdiği bir uçak kazasından sağ kurtulur. Ancak, uzak kazasının ardındaki gizli bir komployla karşı karşıya kalır ve bu yüzden gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Suzy dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin bir ajanı olan Go Hae-Ri karakterini canlandırmaktadır. Deniz Piyadeleri’nde görevli olan Yüzbaşı Go Kang-Chul’un kızıdır. Babası öldükten sonra annesinin ve küçük kız kardeşinin sorumluluğunu almak için 7. seviyede bir memur olmaya karar vermiştir. Ulusal İstihbarat Servisi’nde beyaz ajan (açık bir şekilde ajan olarak çalışanlar) olarak çalışmak isterken siyah ajan (kimliğini gizleyerek ajan olarak çalışanlar) olarak atanır.
Shin Sung-Rok dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nde takım lideri olarak görev alan Ki Tae-Woong karakterini canlandırmaktadır.

Oyuncuları:

32.png

Diğer Oyuncuları:
Kim Min-Jong
Baek Yoon-Sik
Lee Kyoung-Young
Moon Sung-Geun

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)