1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. UNKİND WOMEN – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

UNKİND WOMEN – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı


Unkind Ladies

gArDl2.jpg

Adı: Unkind Ladies | Unkind Women 착하지 않은 여자들
Tür: Dram, Romantik, Aile 
Yönetmen: Yoo Hyun-Ki
Senarist: Kim In-Young
Yapımcı: Chong  Hae-Ryong, Yun Jae-Hyuk, Kim Dong-Hwi
Yayıncı: KBS2
daum: 9.0
Bölüm Sayısı: 24
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 25 Şubat 2015 – 14 Mayıs 2015
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, üç farklı jenerasyondaki kadınların etrafında dönmektedir: büyükanne (Kim Hye-Ja), onun iki kızı (Chae Shi-Ra ve Do Ji Won) ve torunu (Lee Ha-Na).

Karakterleri:
Kim Hye-Ja dizide, kendini şanssız olarak gören Kang Soon-Ok karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri daha sonraları ne kadar mutlu olduğunu fark eder.

Chae Shi-Ra dizide ailesinin, sevgisini ve desteğini fark edemediği için tam bir baş belası olan Kim Hyun-Suk karakterini canlandırmaktadır. 

Do Ji Won dizide, bir yayın şirketinde sunucu olarak çalışan Kim Hyun-Jung karakterini canlandırmaktadır. Başarılı kariyeri sayesinde bir çok kız öğrenci için rol model olarak görülmektedir.

Lee Ha-Na dizide, gerçek bir akıl hocasının bulunmadığı jenerasyonunda iyi bir öğretmen olarak yetişen Jung Ma-Ri karakterini canlandırmaktadır. 

Song Jae-Rim dizide, bir eskrim öğretmeni olan Lee Roo-O karakterini canlandırmaktadır. Gittiği üniversitede Jung Ma-Ri (Lee Ha-Na) ile sınıf arkadaşıdır. Onun karakteri kadınlarla ilgilenmeyen ve bir çok insana göre dikenleri olan birisidir.
Jim Ji-Suk dizide, zengin bir evde yetişmiş Lee Doo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri spiker olurken herhangi bir güçlükle veya engelle karşılaşmamıştır. Yakışıklı, kendinden emin ve etkili bir özgeçmiş ile bir uhm chin ah (annenin arkadaşının oğlu; hayatın her alanında başarılı birisi) timsalidir. Hatasını telafi etmek için Jung Ma-Ri’ye (Lee Ha-Na) yardım eder ve elinde olmadan ona yavaş yavaş aşık olur. Böylece kendisini Jung Ma-Ri ve üvey kardeşi Lee Roo-O (Song Jae-Rim) ile bir aşk üçgeninde bulur.

Oyuncuları:

Ads%C4%B1z5.png