1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. The Producers – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

The Producers – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı


Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

aDVWmR.jpg

Adı: The Producers 프로듀사
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Seo Soo-Min, Yoon Seong-Ho, Pyo Min-Soo
Senarist: Park Ji-Eun
Yapımcı: Yoon Seong-Ho
Yayıncı: KBS2
daum: 7.7
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 15 Mayıs 2015 – 20 Haziran 2015
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 21:15
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:
Dizi, bir yayın şirketinin 6. katındaki eğlence bölümünde çalışan insanların iş ve aşk hayatlarını anlatmaktadır.

Karakterleri:

Kim Soo-Hyun dizide, bir yayın şirketinin eğlence bölümünde çaylak bir yapımcı olarak çalışan Baek Seung-Chan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri aslında bir savcı olmak istemiştir ancak aşk ve kadınlar uğruna hayalinden vazgeçerek bu kariyeri seçer.

Gong Hyo-Jin dizide, “Music Bank” adlı müzik programının yapımcısı olarak çalışan Tak Ye-Ji karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri kendi şirketinin eğlence bölümünde 10 yıldır çalışan zeki ve kibirli birisidir. O mücadeleci ve girdiği herhangi bir tartışmayı her zaman kazanan birisi olarak tanınmaktadır.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

IU dizide, popüler bir şarkıcı olan Cindy karakterini canlandırmaktadır. O, 13 yaşındayken bir stajyer olur ve şimdi 10 yıldır bu sektörün içindedir. Onun karakteri, poker yüzlü olmasından ve duygularını kontrol altında tutabildiğinden ona “buz prensesi” denilmektedir.

Cha Tae-Hyun dizide, on yıldır bir yayın şirketindeki eğlence sektöründe bir yapımcı olarak çalışan Ra Joon-Mo karakterini canlandırmaktadır. “1 Night 2 Days” adlı eğlence programının dördüncü sezonunun yapımcısıdır. Onun karakteri, bir çok programda yer almıştır ancak kendi adının anıldığı sadece bir başyapıtı vardır.

Kim Hee-Chan dizide, Ye-Ji’nin (Kong Hyo-Jin) erkek kardeşi olan Tak Ye-Joon karakterini canlandırmaktadır.

Kim Jong-Kook dizide, bir yayın şirketindeki eğlence sektöründe çalışan bir yapımcıyı canlandırmaktadır. Ra Joon-Mo (Cha Tae-Hyun) ondan kıdemlidir.

Na Hae-Ryung dizide, Cindy’nin (IU) rakibi olan eski şarkıcı Yoo Na karakterini canlandırmaktadır. Cindy’in ajansı onu gözden çıkararak onun yerine Cindy’i geçirmiştir.
Jo Yoon-Hee dizide, yapımcı Shin Hye-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Baek Seung-Chan’ın (Kim Soo-Hyun) ilk aşkıdır.

OYUNCULAR:

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)