1. Ana Sayfa
  2. Devam Eden Asya Dizileri
  3. THE LONG BALLAND-2021-ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE

THE LONG BALLAND-2021-ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE


Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

THE LONG BALLAND-2021-ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE
A%287%29.jpg
Ülke: Çin
Bölümler: 49
Yayınlanma Tarihi: 31 Mart 2021 -?
Türler: Aksiyon , Tarihi , Romantik , Wuxia
Süre: 45 dak.
Konu Özeti:
Tang Wu De’nin dokuz yıllık saltanatı boyunca iç mahkeme çalkantılıydı. Eski veliaht prensin kızı Li Chang Ge şans eseri kaçar ve yardım için Youzhou’ya gider.

Yolda Chang Ge, kendisini Qin Zhun takma adıyla tanıtan, otlak bir kabile üyesi olan ünlü A Shi Na Sun ile karşılaşır. İkili birbirini tanımıyor ve yavaş yavaş kahramanlık ve birbirlerine saygı duygusu geliştiriyor.

Youzhou’ya vardıktan sonra Chang Ge bir komployu çözer, ancak kimliği ortaya çıkar ve felaketten kaçınmak için Shuozhou’ya gider.

Shuozhou’nun valisi Sun Heng tarafından saklanır. Change Ge, otlak kuvvetlerinin istilasına direnmesine yardımcı olur, ancak düşman generalin aslında Güneş olmasını beklemiyordu. Büyük resmi desteklemek zorundaydı ve Güneş’in zıt taraflarında savaşırken yaşadığı şok ve sıkıntıya direnmek zorundaydı.

Ancak, yalnız şehir Shuozhou sonunda düşer. Chang Ge bir savaş esiri olmaya istekliydi ve otlaklara götürüldü, ancak beklenmedik bir şekilde Büyük Han’ın başka niyetleri olduğunu öğrenir.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Chang Ge, kişisel kinlerini geçici olarak bir kenara bırakmaya karar verir ve risk ne olursa olsun durumdan kurtulmaya çalışır. Sun, Chang Ge’yi kurtarmak için Büyük Han’a karşı savaşmakta tereddüt etmez, ancak ikisi birbirinin zıt tarafındadır.

Chang Ge sürgüne girer ve iyilikseverlerin yenilmezliğinin gerçeğini yavaş yavaş anlar ve sonunda kişisel şikayetleri bırakır.

Eski Sui güçlerinin komplonun arkasında olduğunu keşfettikten sonra Chang Ge ve Sun, Tang hanedanı ile otlaklar arasındaki barışı korumak için güçlerini birleştirir. İkili sonunda birbirlerine olan hislerini fark eder ve sonunda el ele verirler.

Oyuncular ve Karakterler:

Dilraba迪丽 热 巴 Li Chang Ge rolünde 李长 歌
Sıcakkanlı bir kız, don ve karda gururla duruyor ve sert ve güzel. O, otlak kuvvetlerinin istilasına direnmesine yardım etmek için Shuozhou valisi Sun Heng’in yanında saklanıyor, ancak düşman generalin aslında tanıdık bir Qin Zhun olmasını beklemiyor.

Wu Lei吴 磊 A Shi Na Sun olarak 阿 史 那 隼
Kılıç gibi kaşları ve bir kartalın gözleriyle Çin Seddi’nin dışında yalnız bir kurt, cesur, gururlu ve keskin. Chang Ge ile tanışmak için Qin Zhun takma adını kullanıyor

Liu Yu Ning 刘宇宁 Hao Du rolünde 皓 都
Soğukkanlı bir katil, ince dudakları, mizacı keskin ve zamanının çoğunu yalnız geçiriyor.

Zhao Lu Si 赵露思 Li Le Yan rolünde 李 乐 嫣
İnce ve zayıf, utangaç ve suskun; kaderini sorguluyor ve kendine güveniyor.

Oyuncular:
Screenshot_2%281%29.png

MAIL-RU%281%29.png

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)