1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. SHE WAS PRETTY – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

SHE WAS PRETTY – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı


She Was Pretty

WZLy44.jpg

Adı: She Was Pretty 그녀는 예뻤다
Tür: Romantik, Komedi 
Yönetmen: Jung Dae-Yoon
Senarist: Jo Sung-Hee
Yapımcı: Han Hee
Yayıncı: MBC
daum: 8.3
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 16 Eylül 2015 – 11 Kasım 2015
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Ji Sung-Joon (Park Seo-Joon) gençken çirkin birisidir ancak çirkin ördek hikayesindeki gibi büyünce bu görünümden kurtulup yakışıklı birisi haline gelir. Kim Hye-Jin (Hwang Jung-Eum) ise Sung-Joon’un tam tersi gençken güzel birisidir ancak büyüdükçe çirkin bir görünüme sahip olur. Ji Sung-Joon ilk aşkını bulmaya çalışır.

Karakterleri:

Hwang Jung-Eum dizide, gençken güzel ve popüler birisiydi ama şimdi çirkin ve perişan bir kadın haline gelen Kim Hye-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zengin bir aileden gelmektedir. Babasının iflasından sonra bütün hayatı sarpa sarmaya başlar.

Park Seo-Joon dizide, gençken çirkin ve şişman birisiydi ama şimdi çekici bir adam haline gelen Ji Sung-Joon karakterini canlandırmaktadır.

Go Joon-Hee dizide, bir otelde çalışan ve Kim Hye-Jin’in (Hwang Jung-Eum) en yakın arkadaşı olan Min Ha-Ri karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, mükemmel vücut hatlarına sahiptir ve bütün erkekleri kendisine hayran bıraktıran bir çekiciliğe sahiptir.
Choi Si-Won dizide, bir magazin dergisinin editörlüğünü yapan Shin Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, özgür bir ruha ve gizemli bir havaya sahiptir. Bir otelin suit odasında kalmaktadır.

Oyuncuları:

castSheWasPretty.jpg