1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. SECOND TİME TWENTY YEARS OLD – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

SECOND TİME TWENTY YEARS OLD – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı


Second Time Twenty Years Old

1k63Yj.jpg

Adı: Second Time Twenty Years Old 두번째 스무살
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Hyeong-Sik
Senarist: So Hyeon-Kyeong
Yapımcı: –
Yayıncı: tvN
daum: 9.2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 28 Ağustos 2015 – 17 Ekim 2015
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 20:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:
Erken yaşta anne olmuş 38 yaşındaki Ha No-Ra (Choi Ji-Woo), bir diploması olabilmesi için üniversiteye gitmeye karar verir ve bu süreçte 20’li yaşlarındaki normal bir insanın deneyimini yaşar.

Karakterleri:

Choi Ji-Woo dizide, gençken bir dansçı olmayı hayal eden Ha No-Ra karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, 19 yaşındayken şimdiki kocası Kim Woo-Cheol (Choi Won-Young) ile tanışmış ve anne olmuştur. O zamandan bu yana hayatını bir eş ve bir anne olmaya adamıştır. Bir gün, bir diploması olabilmesi için oğlu Kim Min-Soo (Kim Min-Jae) ile birlikte üniversiteye gitmeye karar verir.

Lee Sang-Yoon dizide, Ha No-Ra’nın (Choi Ji-Woo) liseden sınıf arkadaşı olan Cha Hyun-Seok karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Ha No-Ra’nın gittiği üniversitede yardımcı doçenttir ve aynı zamanda üniversitenin tiyatro kulübünün yönetmenidir. Ayrıca Ha No-Ra onun ilk aşkıdır.

Choi Won-Young dizide, Ha No-Ra’nın (Choi Ji-Woo) kocası olan Kim Woo-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Ha No-Ra’nın gittiği üniversitede profesördür.

Kim Min-Jae dizide, Ha No-Ra’nın (Choi Ji-Woo) oğlu olan Kim Min-Soo karakterini canlandırmaktadır. Annesi ile üniversitede aynı sınıftadır.
Son Na-Eun dizide, Kim Min-Soo’nun (Kim Min-Jae) kız arkadaşı olan Oh Hye-Mi karakterini canlandırmaktadır.

Oyuncuları: