1. Ana Sayfa
  2. Çin Dizileri
  3. ROYAL HİGHNESS-2018/ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE

ROYAL HİGHNESS-2018/ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE


ROYAL HİGHNESS-2018/ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE
7qgJyf.jpg
Ülke: Çin
Bölümler: 40
Yayınlanma Tarihi: 1 Kas 2018 – 29 Kas 2018
Türler: Tarihi , RomantiK , Savaş , Politik
Süre: 45 dak.
Konusu:

Sıradan bir alimin efsanevi yükselişi etrafında dönen, emperyal ailenin soyadına sahip olmasa da, Ming Hanedanlığı’nın kraliyet yüksekliğine dönüşen bir hikaye.

Hongzhi İmparatoru döneminde, Yang Ling adında genç bir bilgin, düğün gününde bilinçsizce düşer. Birkaç gün sonra, hastalığından yeni kurtulan Yang Ling, ailesinin fakirleşmesine büründü ve özellikle de yanında kalmaya devam eden yeni karısı Han YouNiang’a, onlara sağlamadığı için utanıyor .

Sivil sınavlara girmek için başkente seyahat etmek için ülkesini satar. Yol boyunca, işlemediği bir suçtan Ma Ang cinayet zanlısını temizleyen bir dava ile yardım etmeye başladı. Yang Ling’in istihbaratı, yasal işlerden sorumlu olan ilçe hakiminin takdirini kazandı. Ma Ang’in küçük kız kardeşi Ma Lianer, ayrıca Yang Ling’de gizli bir aşk geliştirir.

Yang Ling, savaş alanındaki Taç Prens Zhu Hou Zhao ile tanışır ve ömür boyu arkadaş olurlar. Yang Ling, sarayda Kraliyet Prensi’nin yardımcısı ve güvenilir danışmanı olarak bir konum kazanır ve iktidara gelmek için sarayın içindeki mücadeleyi ele geçirmeyi öğrenir.
images%285%29.jpg
Oyuncular:
Screenshot_1%2821%29.png

NOT:İngilizce Altyazısı Bekleniyor.Çıkarsa Konusuna Eklenecektir.