1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. OH MY GHOST – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

OH MY GHOST – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

qllmkR.jpg

Adı: Oh My Ghost 오 나의 귀신님
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik
Yönetmen: Yoon Je-Won
Senarist: Yang Hee-Seung
Yapımcı: –
Yayıncı: tvN
daum: 9.5
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 3 Temmuz 2015 – 22 Ağustos 2015
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 20:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Baş şefin yardımcısı olan Na Bong-Sun (Park Bo-Young) kendine karşı güvensizdir ve hiç arkadaşı yoktur. Çocukluğundan itibaren şaman olan büyükannesi sayesinde hayaletleri görebilmektedir. Bir gün küstah ve çekici bir hayalet olan Shin Soon-Ae (Kim Seul-Gi) onun bedenini ele geçirir. Bu arada, baş şef Kang Sun-Woo (Jo Jung-Suk), Bong-Sun’un ani değişiminden sonra onun farkına varmaya başlar

Karakterleri:

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Park Bo-Young dizide, baş şefin yardımcısı olarak çalışan Na Bong-Sun karakterini canlandırmaktadır. Ürkek kişiliği ve kendine olan güvensizliğinden dolayı hiç arkadaşı yoktur. Emrinde çalıştığı şef Kang Sun-Woo’ya (Jo Jung-Suk) karşı gizli bir aşk beslemektedir. Ayrıca onun hayaletleri görebilme gibi bir yeteneği vardır.

Jo Jung-Suk dizide, yıldız bir şef olan Kang Sun-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri iyi görünümlü ve kendinden emin bir şeftir. Kadınlar arasında popüler olmasına rağmen eski kız arkadaşını unutabilmiş değildir.

Kim Seul-Gi dizide, bir hayalet olan Shin Soon-Ae karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, 35 yaşında hiç evlenemeden ölmüştür. Hiç evlenememiş olması onu ruhlar arasındaki en çok pişmanlık duyan hayalet haline getirmiştir ve mitolojide bilindiği gibi en intikamcı hayaletler bekar / bakire hayaletlerdir.
Lim Ju-Hwan dizide, yakışıklı bir polis memuru olan 32 yaşındaki Choi Sung-Jae karakterini canlandırmaktadır. O, Sun-Woo’nun (Jo Jung-Suk) kız kardeşi olan Kang Eun-Hee’nin (Shin Hye-Sun) eşidir. Onun karakteri, çok hoş ve dürüst birisi olduğu için ona ” Wand of the Public” (Halkın Değneği) takma adını vermişlerdir.

Oyuncuları:

Untitled.jpg

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)