1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Neighborhood’s Hero – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Neighborhood’s Hero – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı


W1Z2QQ.jpg

Adı: Local Hero | Neighborhood’s Hero 동네의 영웅
Tür: Dram, Aksiyon
Yönetmen: Kwak Jung-Hwan
Senarist: Kim Gwan-Hoo
Yapımcı: –
Yayıncı: OCN
daum: 16
Bölüm Sayısı: 6.8
Yapım Yılı: 2015 – 2016
Yayın Tarihi:  23 Ocak 2016 – 13 Mart 2016
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Baek Shi-Yoon (Park Si-Hoo) iyi bir eğitim almış eski bir gizli ajandır. Geçmişini gizleyerek “Neighborhood” adında bir bar satın alarak orayı işletmeye başlar. Barın çevresindeki mahalle sakinleri ile yakınlaşarak onların dertlerine ortak olur. Bir gün, Baek Shi-Yoon geçici işçi olarak çalışan ve polis olmak isteyen genç bir adamla (Lee Soo-Hyuk) tanışır. Baek Shi-Yoon, genç adamı gizli bir ajan olarak yetiştirir ve kötülüğe karşı birlikte mücadele ederler.

Karakterleri:

Park Si-Hoo dizide, ölümcül bir silah olarak yetiştirilmiş eski bir gizli ajan olan Baek Shi-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, ajanlığı bıraktıktan sonra topluma uyum sağlamak amacıyla bir bar satın alır ve orayı işletir.

Lee Soo-Hyuk dizide, polislik sınavına çalışan ancak birden çok girdiği polislik sınavında başarısız olan Choi Chan-Gyoo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, eski bir ajan olan Baek Shi-Yoon’dan (Park Si-Hoo) polislik eğitimi alır.

Cho Seong-Ha dizide, bir polis memuru olan In Tae-Ho karakterini canlandırmaktadır.
Yuri dizide, bir yazar olmayı hedefleyen Bae Jung-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, daha çok komşularını gözetleyip yazıya dökerek zaman harcamaktadır.

OYUNCULAR:

Cast%2BDrama%2BKorea%2BNeighborhood%25E2%2580%2599s%2BHero%2B%25282016%2529%2BSubtitle%2BIndonesia.jpg