1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. MODERN FARMER – 2014 Güney Kore Dizi Tanıtımı

MODERN FARMER – 2014 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Modern Farmer

flmafisi.jpg

Adı: Modern Farmer 모던파머
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Oh Jin-Suk
Senarist: Kim Ki-Ho
Yapımcı: Son Jung-Hyun, Lee Hee-Soo
Yayıncı: SBS
daum: 8.9
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 18 Ekim 2014 – 27 Aralık 2014
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 20:45
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Bir kaçış yolu olarak akıllarını toparlamak için kırsal alana yerleşen bir rock grubunun hayallerini, arkadaşlıklarını ve aşklarını anlatmaktadır.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Karakterleri:

Lee Hong-Ki dizide, rock konusunda bir dahi olan 27 yaşındaki Lee Min-Ki karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri “Ex-So” (Excellent Souls) grubunun lideri, vokalisti ve gitaristidir.

Park Min-Woo dizide, “Ex-So” (Excellent Souls) grubunun klavyecisi olan 27 yaşındaki Kang-Hyuk karakterini canlandırmaktadır.O ünlü bir hastanenin müdürünün oğludur.

Lee Si-Un dizide, “Ex-So” (Excellent Souls) grubunun bass gitaristti 27 yaşındaki Yoo Han-Chul karakterini canlandırmaktadır.

Kwak Dong-Yeon dizide, oldukça farklı bir görünüşe ve iyi bir kalbe sahip olan 25 yaşındaki Han Ki-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Lee Min-Ki (Lee Hong-Ki) ile tanışır ve birlikte “Excellent Souls” adında bir grup kurarlar.

Min A dizide, Seul’deki yaşama bir mola vermek için kırsal alana giden ve gizli bir hikayesi olan 25 yaşındaki Lee Soo-Yeon karakterini canlandırıyor.

Lee Honey dizide, Lee Min-Ki’nin (Lee Hong-Ki) ilk aşkı olan Kang Yoon-Hee karakterini canlandırıyor.  Onun karakteri parlak ve enerji dolu bir kişiliğe sahiptir. O serttir ve köyde iyi bir liderdir.

Kim Jae-Hyun dizide, 19 yaşındaki bir lise öğrencisi olan Kang Hong-Gu karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Kang Yoon-Hee’nin (Lee Honey) erkek kardeşidir.
Han Bo-Reum dizide, iyi bir görünüme ve yeteneğe sahip olamayan, fakir bir evde büyüyen ama daha sonra ünlü bir idol olan Yuna karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri stajer olduğu günlerde karşılaştığı Lee Min-Ki’yi (Lee Hong-Ki) sevmektedir.

 Oyuncuları:
412.png

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)