1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. MADAME ANTOİNE – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

MADAME ANTOİNE – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı


Asya Dizi - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Z7dj2V.jpg

Adı:‎ Madame Antoine 마담 앙트완 
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Yun-Cheol
Senarist: Hong Jin-Ah
Yapımcı: –
Yayıncı: JTBC
daum: 6.6
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015 – 2016
Yayın Tarihi: 22 Ocak 2016 – 12 Mart 2016
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 20:40
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Ko Hye-Rim (Han Ye-Seul) olarak anılan ünlü bir falcıdır ve geleceği görebildiğini iddia eder ancak gerçekte bu bir yalandır. O, edindiği istihbaratlar ve keskin zekası ile geleceği tahmin etmektedir. Onun hayali romantik filmlerde olduğu gibi bir aşk yaşamaktır. Bir gün, aşkın olmadığını kanıtlamak için psikolojik deneme testleri yapan psikoterapist Choi Soo-Hyun (Sung Joon) ile karşılaşır. Tesadüfe bakın ki Soo-Hyun’un kliniğinin adı ve “Marie Antoinette”dir.

Karakterleri:

Han Ye-Seul dizide, “Marie Antoinette” ile manevi bir bağlantısının olduğunu iddia eden ve “Marie Antoinette” adı altında falcılık yapan Ko Hye-Rim karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, geleceği görüyor gibi görünse de gerçekte onun baktığı tüm fallar sahtedir. Onun sadece geleceği tahmin etme gibi inanılmaz bir yeteneği vardır.

Asya Dizi - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Sung Joon dizide, çok iyi bir psikoterapist olan Choi Soo-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri geçmişte yaşadığı travmatik bir olaydan dolayı aşka karşı duyarsız birisidir. Onun “Madame Antoine” adında bir kliniği vardır.

Jung Jin-Woon dizide, Choi Soo-Hyun’un (Sung Joon) erkek kardeşi olan Choi Seung-Chan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, eski bir beyzbol oyuncusudur ve erkek kardeşinin aksine dürüst ve sıcak kalpli birisidir.
Hwang Seung-Un dizide, Ko Hye-Rim’in (Han Ye-Seul) kız kardeşi olan Ko Yoo-Rim karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, gerçekçidir ve kız kardeşinin aksine bir kadına yakışmayan kelimeler kullanan kaba birisidir.

OYUNCULAR:

cast.jpg

Asya Dizi - Reklam Alanı (Yazı Sonu)