1. Ana Sayfa
  2. Çin Dizileri
  3. LEGEND Of CHU And HAN-2012/ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE

LEGEND Of CHU And HAN-2012/ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE


LEGEND Of CHU And HAN-2012/ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE.
y6Po4f.jpg
Drama: Chu ve Han Efsanesi
Ülke: çin
Bölümler: 80
Yayınlanma Tarihi: 28 Ara 2012 – 5 Şub 2013
Kanal: CCTV
Süre: 45 dak.
Konusu:
Liu Bang, Çin tarihindeki en tartışmalı imparatorlardan biridir. Doğuştan az saygın olan, bütün ülkeyi fethetti ve büyük Han hanedanlığının temelini attı. Cesur ve bilge, ancak bağdaşan ve kurnaz, asla en sadık generallerine bile güvenmediği, 9 ölümden kurtulduğu biliniyordu. Gao Xi Xi, Liu Bang hakkında ünlü bir Qing şiirinden söz eder, “Han Kral, binlerce yıl içinde yalnızca bir kez bulunan, kahramanlığının simgesi olan ve kahramanlığını aşan tarihin çok azında bulunan bir kahramanlığın simgesiydi. başarılar?”

Xiang Yu, Üç Krallığın Lu Bu ile birlikte, Chu-Han Çekişme zamanlarının 1 numaralı savaşçısı olarak ünlüydü. Lu Bu gibi, Xiang Yu da aşka siyasi güç vermekten dolayı tarihe geçti. Xiang Yu, tarihte eşsiz bir savaşçıydı. Qin’e karşı ayaklanmada halkı yönetti, daha sonra kuşakları büyülemeye devam eden eşsiz zaferlere imza attı.

Peter Ho, Xiang Yu’yu oynayacak ve Li Yixiao, sevdiği Consort Yu’yu oynayacak.
Chu Han Chuanqi, Üç Krallıktan sonra (2010) Gao Xixi’nin yönettiği ikinci tarihi drama televizyon dizisidir.
Senarist Wang Wang Peigong, Chu Han Chuanqi için senaryoyu oluşturmak için yıllarını harcadı. Gao Xixi röportajında, “Peigong ve ben, vaktimiz olduğunda Chu Han Chuanqi hakkında konuşacağız. Dört yıl oldu, şimdi zamanın olgunlaştığına inanıyorum. Hikaye, Liu Bang’den başlayarak, bir devriye memuru olarak başlayacak. Pe Han, Han Hanedanlığı’nı kurup imparator olana kadar Pei İlçesi. Bu dizi, tarihi dramaların anlatım tarzını takip etmeyecek. Chu Han Chuanqi’nin zekice olan kısmı, iki kelimeyle Chuanqi (“efsane”) anlamına geliyor.
Oyuncular:
25%281%29.png
ZRV5kf.jpg

OK-RU%281%29.png