1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Hyde Jekyll, Me – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Hyde Jekyll, Me – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

L4z35o.jpg

Adı: Hyde Jekyll, Me 하이드지킬, 나
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Jo Young-Gwang
Senarist: Lee Choong-Ho(anime çizgi roman), Kim Ji-Woon
Yapımcı: Jang Jin-Wook, Hong-Ui
Yayıncı: SBS
daum: 8.2
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2014 – 2015
Yayın Tarihi: 21 Ocak 2015 – 26 Mart 2015
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Koo Seo-Jin (Hyun Bin) iki farklı kişiliğe sahip bir adamdır. O, Wonderland adlı bir lunaparkın müdürü olarak çalışmaktadır. Onun kişiliklerinden biri Jekyll’dir. Jekyll (Koo Seo-Jin), soğuk bir kişiliğe sahiptir. Onun diğer kişiliği ise Hyde (Robin)‘dur. Hyde, tatlı ve masum bir kişiliğe sahiptir. Jang Ha-Na (Han Ji-Min) ise Wonderland’ta bulunan bir sirkin yöneticisi ve oyuncusu olarak çalışmaktadır. Koo Seo-Jin sirki Wonderland’tan çıkarmaya çalışır ve Jang Ha-Na sirkin kalabilmesi için sirki yedinden düzenler. Bu süreçte Jang Ha-Na, Koo Seo-Jin’e aşık olur

Karakterler:

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Hyun Bin dizide, 30’lu yaşlarının başında  ülkenin en büyük otelinin ve tema parkının sahibi olan Wonder Grubunun tek oğlu Koo Seo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri küçük yaşlarda yaşadığı bir travma sonucu iki kişiliklidir; biri Jekyll (Koo Seo-Jin) diğeri ise Hyde (Robin)’dur. Jekyll soğuk bir kişiliğe sahip, asosyal ve aşka inanmayan birisidir. Hyde onun tam tersi masum bir kişiliğe sahiptir; Nazik ve kibardır.

Han Ji-Min dizide, 20’li yaşlarının ortalarında olan Jang Ha-Na karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Wonderland’ta bulunan aileden kalma krizdeki sirki ayakta tutabilmek için elinden geleni yapar.

Sung Joon dizide, 30’lu yaşlarının başında medikal bir hipnozcu olan Yoon Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri nazik ve esprili bir kişiliğe sahiptir.
Hyeri dizide, 20’li yaşlarında bir üniversite öğrencisi olan Min Woo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri hevesli bir yazardır ve aynı zamanda Koo Seo-Jin’e (Hyun Bin) aşıktır.

Oyuncuları:

casthydejekyllme.jpg

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)