1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. GOODBYE TO GOODBYE – 2018 Güney Kore Dizi Tanıtımı

GOODBYE TO GOODBYE – 2018 Güney Kore Dizi Tanıtımı


Asya Dizi - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

flmafisi.jpg

Adı: Goodbye to Goodbye | Parting Left | 이별이 떠났다
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Kim Min-Sik
Senarist: So Jae-Won (webtoon & senarto), Sal Goo (webtoon)
Yapımcı: –
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: MBC
daum:  –
Bölüm Sayısı: 40
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2018 – 28 Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – 20:45
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, kendi başına yaşayan dul bir kadının (Chae Shi-Ra) etrafında dönmektedir. Bir gün, evine oğlunun hamile kız arkadaşı (Jo Bo-Ah) gelir ve doğum yapana kadar burada yaşayacağını söyler. İkili birbirlerinin yarasına derman olur.

Karakterleri:

Chae Shi-Ra dizide dul bir kadın olan Seo Young-Hee karakterini canlandırmaktadır. Kendisini aldatan kocasından boşandıktan sonra bir apartman dairesinde kendi başına yaşamaya başlar. Kendini evine kapatır ve hiç kimse ile görüşmez.

Asya Dizi - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Jo Bo-Ah dizide Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) oğlunun kız arkadaşı olan Jung-Hyo karakterini canlandırmaktadır. Erkek arkadaşı (Jun) onun hamile olduğunu öğrendikten sonra ona kürtaj olmasını söyler. Ancak buna karşı çıkan Jung-Hyo erkek arkadaşının annesinin dairesine gider ve ona doğum yapana kadar burada yaşayacağını söyler.

Lee Sung-Jae dizide bir pilot olan Han Sang-Jin karakterini canlandırmaktadır. Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) boşandığı eski eşidir.

Jun dizide Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) oğlu olan Han Min-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Jung Hye-Young dizide eskiden bir hostes olan Kim Se-Young karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar, Han Sang-Jin (Lee Sung-Jae) ile birlikte çalışmıştır ve Sang-Jin’in sevgilisidir.
Jung Woong-In dizide Jung-Hyo’nun (Jo Bo-Ah) babası olan Jeong Su-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Jung-Hyo’ya hem annelik hem babalık yapmış, onu prensesler gibi büyütmüştür.

Oyuncuları:

Ads%C4%B1z34.png

Asya Dizi - Reklam Alanı (Yazı Sonu)