1. Ana Sayfa
  2. Tayland Dizileri
  3. FRİEND ZONE-2018/TAYLAND/TR ALTYAZI/ONLİNE

FRİEND ZONE-2018/TAYLAND/TR ALTYAZI/ONLİNE


FRİEND ZONE-2018/TAYLAND/TR ALTYAZI/ONLİNE

QKnmWf.jpg

Ülke: Tayland
Bölümler: 12
Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2018 – 3 Şubat 2019
Türler: Romantik , Drama
Süre: 40 dak.

Konusu:

Boyo’nun hayatı, erkek arkadaşı ayrılmak istediğinde önemli ölçüde değişti. Ayrıca, yabancılarını evlerine getiren arkadaşı Stud ile işsiz kaldı. Boyo ve Boom, Stud’u tekmelemeye ve onlarla kalacak yeni bir insan aramaya karar verdiler. Boyo sonunda bir serbest sanatçı olan Good olan Amm ve Cable’dan bir öneri aldı.

İyi onlarla birlikte kalmaya karar verdi ve Boyo ile İyi arasında birçok şey oldu , ancak arkadaş olmaya karar verdiler. Bu arada, güzel bir kadın olan Boom, kendisini bir erkek arkadaşı olarak tanımak istemeyen erkek arkadaşı Tor ile bir problemi var çünkü Tor’un Boom’un çok güzel olduğunu ve yaramaz bir kadın olmakla suçlandığını düşünüyor.

Amm ve Kablo uzun zamandır sevgilidir. Gelecekleri için bir daire satın almışlar. Ancak, Amm, Kablonun gelecekleri için hazır olduğundan kesinlikle emin değil. Bu, Amm ve Kablo’nun dövüşmesine ve parçalanmasına neden olur. Amm, Cable’ya daireden ayrılmasını söyler, ancak Cable istemez. Sonunda, biri duruma dayanamayana ve daireyi terk edinceye kadar bir odada kalmaya karar verirler.

Boom ve Boyo tarafından kovulan Stud, sonunda mükemmel bir yaşamı olan bir ofis çalışanı olan arkadaşı Earth ile birlikte kalır. Dünya, erkek arkadaşı Sam adlı genç bir doktorla yaşıyor. Dünya ve Sam birbirlerini sevseler bile, kesinlikle karşılaştıkları sorunlar var. Stud her zaman onları dinler ve her ikisine de tavsiyelerde bulunur.

oEg2Of.jpg

Oyuncular:

Screenshot_3%284%29.png

OK-RU%281%29.png