1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. FANTASTİC – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

FANTASTİC – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

lE1g7Q.jpg

Adı: Fantastic | 판타스틱
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Jo Nam-Kook
Senarist: Lee Sung-Eun
Yapımcı: –
Yayıncı: JTBC
daum: 8.9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 2 Eylül 2016 – 22 Ekim 2016
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 20:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, sadece 6 aylık ömrü kaldığını öğrenen bir dizi senaristi Lee So-Hye (Kim Hyun-Joo) ile oyunculukta oldukça kötü olan ünlü yıldız Ryu Hae-Sung’un (Joo Sang-Wook) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Karakterleri:

Kim Hyun-Joo dizide popüler bir dizi senaristi olan Lee So-Hye karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çok açık sözlü ve oldukça sert birisidir ancak onun tek zayıflığı ailesidir. Bir gün, ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve sadece 6 aylık bir ömrü kaldığını öğrenir. Bunun üzerine kalan günlerini en iyi şekilde geçirmeye karar verir. Ancak işler düşündüğü gibi yürümez oyunculuğu berbat olan ünlü yıldız Ryu Hae-Sung (Joo Sang-Wook) ile çalışmak zorunda kalır. Onun hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Joo Sang-Wook dizide ünlü bir yıldız olan Ryoo Hae-Sung karakterini canlandırmaktadır. Senarist Lee So-Hye (Kim Hyun-Joo) onun ilk aşkıdır ve aralarındaki ilişki büyük bir kalp kırıklığı ile sona ermiştir.

Park Si-Yeon dizide elit bir ailenin gelini olan Baek Sul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, mütevazı davranarak gerçek kişiliğini gizlemektedir.

Ji Soo dizide bir avukat olan Kim Sang-Wook karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Baek Sul’a (Park Si-Yeon) aşıktır.
Kim Tae-Hoon dizide Lee So-Hye’nin (Kim Hyun-Joo) doktoru olan Hong Joon-Gi karakterini canlandırmaktadır. Ona 5 yıl önce kanser teşhisi konmuştur. Vücudunun yapısından dolayı da vücudu kanser ilaçlarına yanıt vermemektedir ve bu yüzden tedavi olamamaktadır. Buna karşın onun karakteri parlak ve olumlu bir kişiliğe sahiptir.

OYUNCULAR:

Fantastic-2016-CAST-768x431.jpg

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)