1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. ENTERTAİNER – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

ENTERTAİNER – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı


flmafisi.jpg

Adı: Entertainer | Ddanddara | Tantara 딴따라
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Yönetmen: Hong Sung-Chang
Senarist: Yoo Young-A
Yapımcı: Lee Yong-Suk
Yayıncı: SBS
daum: 4.7
Bölüm Sayısı: 18
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 20 Nisan 2016 – 16 Haziran 2016
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, eskinden büyük bir eğlence şirketinin müdürü olan ve şimdi küçük bir eğlence şirketinde CEO olan Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) gerçek ve başarılı bir yönetici olması anlatılmaktadır.

Karakterleri:

Ji Sung dizide, en büyük eğlence şirketinden biri olan “KTOP Entertainment”ın eski müdürü Shin Suk-Ho karakterini canlandırmaktadır. O, kendisine kurulan komplo ve yapılan ihanet sonucunda her şeyini kaybeder. Ancak o, pes etmez ve “Mango Entertainment” adındaki küçük bir eğlence şirketinin CEO’su olur. Bir grup kurmak için yetenekli insanlar toplamaya başlayan Shin Suk-Ho yaşadığı çeşitli olayların da sayesinde gerçek ve başarılı bir yönetici olur.

Hyeri dizide, 22 yaşlarında genç bir kız olan Jung Geu-Rin karakterini canlandıracaktır. O, Jo Ha-Neul (Kang Min-Hyuk) ablasıdır. Onun karakteri, anne ve babasını kaybetmiş ve soluk almadan hayat ile mücadele eden birisidir. Part-time işlerin kraliçesi olan Jung Geu-Rin, kardeşine bakabilmek için üniversiteye gitmekten vazgeçmiştir. O ve bir eğlence ajansının başkanı olan Shin Suk-Ho (Ji Sung) arasında romantik bir ilişki gelişir.

Kang Min-Hyuk dizide, Jung Geu-Rin’un (Hyeri) erkek kardeşi ve “Tantara” adlı dört kişilik bir grubun ana vokalisti olan Jo Ha-Neul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, bir müzik dâhisidir. İlk başlarda hayatı olumsuzluklarla doluyken bir gün, Shin Suk-Ho (Ji Sung) ile karşılaşır ve bu tanışma onun hayatında bir dönüm noktası olur. Bir şarkıcı olmaya karar verir ve kariyeri üzerine odaklanır. O ve Shin Suk-Ho’nun arasında sürekli didiştikleri bir dostluk ilişkisi vardır.

Chae Jung-An dizide, orta ölçekli bir eğlence şirketi olan “Ocean Entertainment”ın müdürü Yeo Min-Joo karakterini canlandırmaktadır. Eğlence şirketinin bünyesinde yer alan bir mega-yıldız yoktur ancak o ve yönlendirdiği oyuncular ile arasında iyi bir ilişki vardır. Onun karakteri, havalı bir kişiliğe ve profesyonel bir stile sahiptir.

Gong Myung dizide, “Tantara” adlı dört kişilik bir erkek grubunun gitaristi olan Kayle karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Juilliard Okulu’ndan mezun olan bir gitar dehasıdır.

Lee Tae-Sun dizide, “Tantara” adlı dört kişilik bir erkek grubunun bass gitaristi olan Na Yeon-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, erken yaşta baba olmuştur. L.Joe dizide, “Tantara” adlı dört kişilik bir erkek grubunun üyesi olan Seo Jae-Hoon karakterini canlandırmaktadır.

Jeong Man-Sik dizide, bir söz yazarı olan Jang Man-Sik karakterini canlandırmaktadır.

Park Shin-Hye dizide, Yeo Min-Joo’nun (Chae Jung-An) bir arkadaşını canlandırmaktadır.

Min Do-Hee dizide, “KTOP Entertainment”ın eski stajyeri olan Luna karakterini canlandırmaktadır

.Seo Kang-Joon dizide, Kayle’ın (Gong Myung) mezun olduğu Juilliard Okulu’ndaki rakibi Lee Sang-Won karakterini canlandırmaktadır.

OYUNCULAR:

castEntertainer%281%29.jpg