ÇEVİRİ DİZİLERİMİZİ SADECE www.asyamekani.com ADRESİNDE İZLEYEBİLİRSİNİZ. DİĞER DİZİLER ZAMANLA YÜKLENECEKTİR...
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
The Wolf
İncele
The Wolf
Tang Hanedanlığı'nın son yıllarında, Zhu Wen adında bir askeri vali ve savaş ağası, kurtlar tarafından büyütülmüş bir çocukla karşılaştığında kırsal kesimde bulunur. Savaş ağası çocuğu içeri alıp evlat edinmeye ve adını Zhu You Wen koymaya karar verir. Zhu Wen daha sonra nihayetinde başarılı bir darbe başlatarak Tang hükümdarına el koydu ve kendisini ilk İmparator olarak yerleştirdi.Daha sonra Liang Hanedanlığı'nın (907-923). Yeni İmparator Zhu You Wen'i kraliyet prensi olarak adlandırır. Mahkemede Zhu You Wen, bir hükümet görevlisinin kızı olan Ma Zhai Xing adlı bir kadınla bir bağ kurar. Mahkemedeki yüksek statüsüne rağmen Zhu You Wen, vahşi yaşam yıllarında kendisine aşılanan güçlü bir adalet duygusuyla motive oluyor. O ve Ma Zhai Xing romantik bir bağ kurmaya başlar. Ve onun desteğiyle, evlat edinen babasının popüler olmayan ve aşırı katı reformlarını yumuşatmayı ve entrikacı üvey kardeşlerinin ürettiği bir dizi alçakça planı bozmak için savaşmayı planlıyor.
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 757
 • 0
The Moon Brightens For You
İncele
The Moon Brightens For You
Tuhaf ve alışılmadık Zhan Qinghong yeterince iyi büyüdü, ancak akranlarının en çok değer verdiği hayallerini asla paylaşmadı. Diğer kızlar iyi bir şekilde evlenmeyi hayal ederken, Qinghong tek bir şeyin hayalini kurar: büyük bir dövüş sanatları ustası olmak. Hayallerini gerçeğe dönüştürmeye hazır olan Qinghong, geniş gözlü masumiyet ve doyumsuz bir merakla dövüş sanatları dünyasına girdi. Ne yazık ki, dünyanın ne olduğunu anlaması uzun sürmedi.o çok uzun zamandır bir doğruluk ve onur dünyası olduğuna inanıyordu, aslında kötü hainler tarafından kontrol ediliyordu. Savaş dünyasında reform yapmaya kararlı olan Qinghong, değişim yaratmak için zekasına ve azmine güveniyor; ama iş hem zor hem de tehlikeli. Qinghong, seçtiği yolun tek başına seyahat edemeyecek kadar tehlikeli olabileceğini anlayınca, Junan Şehrinin ünlü playboyunun arayışında onunla birlikte geleceğinden asla şüphelenmedi. Yine de kader onları bir araya getirdiğinde, Lin Fang'ın yaptığı tam olarak budur. Hastalıklı bir aristokrat olarak ününü, kadınları çok daha karanlık motifleri saklamak için etkileme eğilimiyle kullanan Lin Fang'ın hayatta tek bir amacı var: klanının intikamını almak. Qinghong ile tanıştıktan sonra Lin Fang'ın sertleşmiş kalbi yumuşamaya başlar ve kendisini beklenmedik cazibesine kaptırır. Qinghong'un kendi savaşında tek başına savaşmasına izin vermek istemeyen Lin Fang, davasını ele alır ve birlikte, dövüş sanatları dünyasını sıfırdan yeniden yapılandırma ve yeniden inşa etme gibi göz korkutucu bir görevi üstlenirler.
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 778
 • 0
General’s Lady
İncele
General’s Lady
Ünlü bir general ve bir aristokratın kızı, kendileri için değerli olanı korurken birlikte bir ömür geçirmek için birbirlerinin ellerini tutarlar. Shen Jin, kraliyet ailesinin bir üyesi olarak lüks içinde büyüdü. İmparator, görücü usulüyle evlenme kararı aldıktan sonra, sınırları koruyan bir generalle evlenir. Kocası General Chu Xiu Ming'e aşık olmasına rağmen, ilk bakışta zor buluyor.Shen Jin yavaş yavaş şımarık ve haklı tavrından vazgeçer ve hesaba katılması gereken bir güç haline gelir. Alışılmadık yöntemleriyle ordunun birçok sorununu çözer ve onların güvenini ve saygısını kazanmaya gelir. Ancak imparatorluk mahkemelerinde bir sarsıntı oldu ve Chu ordusu hedef haline geldi. Shen Jin, imparator adına casusluk yapma emri alırken Shen Jin'in ebeveynleri iradeleri dışında rehin tutulur. Evli çift mutluluk ve huzuru bulmak için fırtınaları atlatabilir mi?
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 952
 • 2
Age Of Legends
İncele
Age Of Legends
Geçirdiği kazanın ardından hayatının son ( yılına dair hiç bir şey hatırlamayan Liu Zi Guan (William Chan)Memleketi Jiangbei'ye döner.Tüm İstediği Kendi ayakları üzerinde durabilmek ve sıradan bir hayat sürmektir.Ama Bu hatırlayamadığı 8 yılın getriediği gizem yakasını bırakmaz.Bir baba gibi gördüğü Guo Amca tarafındanbir işe yerleştirilmek için gittikleri yerde Guo amcanın bir tartışmaya dahil olması. nedeniyle gu amca yaralanır.Olması ve yaralanarak hastahaneye kaldırılması sonrasında. Guo amcayı korumak isteyen Liu Zi Guan istemedendeolsa başlarının daha fazla belaya girmesine neden olurZira Karşısında Büyük bir suç örgütü vardır.Hu Rong (Sandra Ma) Kişiliği'de görünüşü gibi Agresif Genç bir dedektiftir. Genç yaşına rağmen disiplinli ve yeteneklibir polis olması nedeniyle mesleğinde hızla yükselmiştir. Ülkesinin ve halkının güvenliğini ve çıkarlarını herşeyinüzerinde tutar.Nie Wanfeng (Liu Yi Jun) ve Liu zi Guan Kan kardeşidir.Aradan geçen yıllar onu Bir suç Örgütünün lideri konumuna getirmiştir.Ve polis tarafından Öncelikli suç hedeflerinden biridir.Buna karşılık. Asla yakayı ele vermeyecek kadar kurnaz ve temkinliOlması nedeniyle. Polis tarafından parmaklıklar ardına gönderilememiştir
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 764
 • 0
Martial Universe 1 Sezon
İncele
Martial Universe 1 Sezon
Bu, Tian Can Tu Dou tarafından aynı isimdeki romandan uyarlanmış bir dramadır. Ailesi tarafından tercih edilmeyen küçük bir köyden bir çocuk olan Lin Dong hakkında konuşan bir hikaye. Şans eseri, Lin Dong, dövüş dünyasındaki birçok klanın canlandırdığı gizemli bir eser edinir. Bu eser yüzünden, Lin Dong, farklı klanlardan birçok insan tarafından yaklaşılıyor ve zorla dövüş evreninin çeşitli olaylarına katılıyor.
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 660
 • 0
White War
İncele
White War
Cheng Tian, Wei Jun Xuan ve Xu Xiu Ping kardeşler gibi büyüdüler ve üç sadık arkadaş HK Polis Gücüne katıldı ve narkotik karşıtı davalarda uzmanlaştı. Cheng Tian ve Xiu Ping, büyük ölçekli bir uyuşturucu halkasını yakaladıktan sonra tekrar bir araya gelmek istese de, gizli olan Jun Xuan'ın değiştirilmiş bir kişiyi geri getirdiğini keşfettiler. Xiu Ping, bir çete tarafından çerçevelenir ve onu, bozuk Jun Xuan ile kızgınlıktan kurtulmak için zorlar. Güney Doğu Asya'daki uyuşturucu savaşı, yeni nesil uyuşturucu lordlarının güç kazanması ve Jun Xuan'ın Tayland uyuşturucu lordları ile çatışmasıyla yoğunlaşıyor. Üç arkadaş kendilerini iki farklı dünyada bulur ve kardeşlikleri açgözlülük ve yolsuzluk karşısında test edilir.
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 485
 • 0
Dance Of Phoenix
İncele
Dance Of Phoenix
Bir kez dahi bir kız olarak selamlanan Feng Wu, ona karşı bir komplonun kurbanı olduktan sonra atılır. Günümüz kızı, Feng Wu'nun vücudunda xiulian dünyasına girer ve Jun Linyuan'a aşık olur. Feng Wu, rakibi Zuo Qing Yu'nun entrikaları yüzünden anka kuşunun gerçek kanını kaybeder. Öğretmeni, Feng Wu'yu kurtarmak için tüm enerjisini harcar ve bir uyku  durumuna düşer . 21. yüzyılda, Meng Yuan bir ev sahibi ve geleneksel Çin tıbbı öğrencisidir. O yanlışlıkla Feng Wu olmak için xiulian dünyasına girer. Bu arada Feng Wu, Jun Lin Yuan ile görünüşte var olmayan bir evlilik anlaşması yapar. Feng Wu olarak yaşayan Meng Yuan, Çin tıbbı bilgisini onun için değerli olanları korumak için kullanır.
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 685
 • 0
The Song Of Glory
İncele
The Song Of Glory
Liu Song Hanedanlığında (420-479) yer alan ve güçlü aristokratların iktidarı körüklediği, Liu Şarkı İmparatorluğu'nun insanları sonraki karmaşaya yenik düştüler. Ufalanan ulusuna, Liu Song Hanedanlığı'nın kurucusu Liu Song'un İmparatoru Wu'nun oğlu olan genç imparator Liu Yi Kang'a barış getirmek umutsuz, halkını kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır, ama ondan önceki yol olmayacakkolay ol. Ülkenin güçlü ailelerinin çoğu ona karşı komplo kurarken, Yi Kang'ın müttefik listesi tehlikeli bir şekilde zayıflıyor. Pozisyonunu güçlendirmenin tek yolunun güçlü bir aileyle müttefik olmak olduğunu bilen Yi Kang, güçlü Shen ailesiyle evlilik yoluyla bir ittifak kabul eder. Derin askeri kökleri olan bir aile olan Shen ailesi, Yi Kang'ın ulusu yok etmek için eğilmiş aristokratları devirmek için gerekli reformu gerçekleştirmesi için gereken gücü sağlayabilir. Ailenin parlak ve güzel yanıyla Shen Li Ge yan yana, ikisi zorlu reform görevine başlar. Ülkenin en güçlü ve yozlaşmış klanlarından birine karşı karşıya olan Yi Kang ve Li Ge, düşmanlarını yenmek için akıllarının ve gücünün her onsunu kullanmalıdır. Ancak barış bedelsiz gelmez ve bu savaşın maliyeti muazzamdır. Çok fazla gönül yarası ve umutsuzluğun ortasında, bu asil çift kırık bir ulusun yaralarını iyileştirmenin bir yolunu bulabilir ve aynı zamanda kendi kırık kalplerinin yaralarını onarabilir mi?
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 613
 • 0
Renascence
İncele
Renascence
12. yüzyılın başlarında geçen savaş, Da Chu topraklarında patlak verme tehdidi altındadır ve İmparatorluk mahkemesi yolsuzluk ve entrikalarla doludur. Acımasız İmparator ve yozlaşmış arkadaşları İmparatoriçe Yao Mo Xin'i öldürmek için plan yapar ve kötü niyetli çabalarında başarılı olurlar. Bu arada, diğer intikamcı partiler, İmparatoriçe'nin küçük kız kardeşi Yao Mo Wan'ın peşine düşer. Gizem dolu gecede, ölü kraliçenin ruhuona haksızlık eden ve onu öldüresiye zehirleyen insanlardan intikam alma niyetiyle küçük kız kardeşinin vücuduna girer. Yao Mo Wan'ın vücudundaki İmparatoriçe, İmparatorluk Mahkemesi'ne girer ve intikam almaya kararlıdır. Ayrıca genç Da Chu prensi Ye Jun Qing ile tanışır (ve ona aşık olur). Mahkemedeki yolsuzluğun boyutunu keşfederken, Ye Jun Qing'in kötü İmparatoru görevden aldığını görmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya karar verir. Elinin altındaki en iyi araçları kullanıyor: sevgili tahtı ele geçirmesine yardımcı olmak için zekası ve doğal zekası.
 • IMDb 5.0
 • 661
 • 0
Love And Redemption
İncele
Love And Redemption
Efsanelere göre, savaş tanrısı bin yıl önce şeytana karşı ölümcül bir savaşta cenneti kurtardı. İkisi de göklerden düştü ve dünyadan kayboldu. Chu Xuan Ji, altı duyudan yoksun olarak dünyaya geldi, bu da onu oldukça bilgisiz ve beceriksiz kılıyor. Kendisine aşık olan Lize Sarayı'nın seçkin baş öğrencisi Yu Si Feng ile arkadaş olur ve böylece bir xianxia romantizmine başlar.Geçmişteki komplolarla iç içe geçmiş. Zan Hua Turnuvası Shaoyang Tarikatında düzenleniyor ve lideri Chu Lei'nin iki kızı var - güvendiği büyük kızı Chu Ling Long ve dövüş sanatlarında tembel ve korkunç olan en küçük kızı Chu Xuan Ji. Yu Si Feng ve Chu Xuan Ji bir tesadüf sonucu karşılaştıklarında, birbirleriyle arkadaşlık kurarlar. Yu Si Feng, Lize Sarayı öğrencilerinin aşık olması yasak olduğundan, yüzleşmesi gereken sert sonuçlara rağmen Xuan Ji'ye aşık olur. Bu arada Ling Long, turnuvadaki faul davranışlarını eleştirdikten sonra Wu Tong ile çatışır. Misilleme olarak Wu Tong, Xuan Ji'yi yanlışlıkla yaraladı ve okuldan atıldı. Yaralarından kurtulan Xuan Ji, uygulama yapmaya konsantre olacağına söz verir. Dört yıl sonra, Xuan Ji ve Yu Si Feng tekrar buluşur. Si Feng, ancak gerçek aşkı bulursa kırılabilecek bir lanet yüzünden maske takar.
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 700
 • 0
Xin Xiao Shi Yi Lang
İncele
Xin Xiao Shi Yi Lang
En iyi hırsız bir kadının kalbini çalabilir mi? Xiao Shi Yi Lang, zenginlerden fakirlere vermek için çalan mutlu bir şanslı hırsızdır. Deer Carver olarak bilinen efsanevi bir kılıç avındayken, büyük bir dövüş sanatçısı olan güzel Shen Bi Jun ile tanışır. Xiao defalarca Bi Jun'un hayatını kurtardığında, ikisi birbirine düşmeye başlar. Ama Bi Jun zatenTanınmış bir aileden gelen büyük bir dövüş sanatçısı Lian Cheng Bi. Kısa huylu Feng Si Niang, Xiao'nun en iyi arkadaşı, her zaman ona aşık oldu ve Bi Jun'un kalbini çaldığı için çok mutlu değil. Fakat müreffeh bir at yetiştirme ailesinin varisi olan Yang Kai Tai, Si Niang'a vuruldu ve Xiao ile olan dostluğunu kıskanıyor. Aşk açgözlülük, kıskançlık ve intikam gücüyle kazanabilir mi?
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 718
 • 0
Well Dominanted Love
İncele
Well Dominanted Love
Drama, seçici bir CEO ve geçici özel asistanı arasındaki romantizmle ilgilidir. Nie Xing Chen, Yan Jing Zhi'nin yeni asistanıdır. İlk kez buluşmasına rağmen, patronunun zor günlük alışkanlıklarını zaten biliyordu. Yüksek IQ'lu kibirli bir CEO, hafif obsesif-kompulsif bozukluktan muzdarip, işte iddialı, hayatta mükemmellik peşinde, ama aynı zamanda mükemmel bir adamkız güzel kalpler. Nie Xing Chen işyerinde mükemmel bir sekreter olsa da tatlı, güzel, yetenekli, bağımsız olabilir ve her zaman olumlu bir tavrı vardır ve yaşam konusunda iyimserdir. Soğuk kalpli bir patron olarak ünlü Nie Xing Chen, tek başına tutmayı ve idare etmeyi başardı. Zaman geçtikçe, Yan Jing Zhi ve Nie Xing Chen, birbirleriyle sorun yaşayana kadar aşık olmaya başladılar. İki yabancının yıllardır birbirini gördüğü bir sonraki bitiş hikayesi nedir?
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 945
 • 0
Very Star
İncele
Very Star
Oyun, Kepler'in Dünya'dan 560 ışıkyılı uzaklıkta olan 186 kırmızı cüce yıldızının yanındaki Hakura gezegenini anlatıyor. Hakura geleneğine göre, genin üstünlüğünü korumak için, doğan bebek çeşitli yeteneklerle aşılanacak. Prenses Ah Luo Lei inanılmaz güzellik ve gizli güçlerle doğar. Aniden gezegen tehdit altında. Ah Luo Lei'yi korumak için, ailesi onu sırlarını Melia ve Ella ile birlikte onu korumak için Dünya'ya gönderir . Prenses hastalığı olan tekil uzaylı kız Ah Luo Lei, komplo ve katil davanın girdabında yer alan dünyadaki çeşitli saçma şeylerle karşılaştı ve gezegeni sürücü Li Jin Yu ile geçmeyi çok sevdi.
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 738
 • 0
To Be With You
İncele
To Be With You
Lin Meiya, bir yanlış anlaşılma nedeniyle Ou Yang'la patlak verdiğinde yurtdışındaki çalışmalarından eve dönmek için bir uçağa bindi. Döndüğünde evlenmeyi planlamıştı, ancak beklenmedik bir şekilde erkek arkadaşının soğuk ihaneti ile karşılandı. Ayağa kalkmayı ve yürekten tekrar yürümeyi öğrenerek Ou Yang'ın şirketinde iş bulur. Birlikte geçirdikleri zaman boyunca, ilişkileri basit arkadaşların ilişkisini aşar ve zor zamanlarda birbirlerine yaslanmayı öğrenirler .
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 982
 • 0
Three Lives Three Worlds
İncele
Three Lives Three Worlds
Ölümsüz Bai Qian, Gökyüzü Krallığının varisi olan gelecekteki kocasıyla karşılaştığında kendini şanslı hissetmiştir taki eski bir düşman Bai Qian'in sevdiklerinin hayatını tehdit edene kadar, Ölümlü bir kadın gerçek aşkı için girdiği ölümsüz dünyada, trajedi ile sona eren bir kıskançlığın kurbanı olacaktır ve bir Savaş Tanrısı'nın ruhu parçalandığında, ona sadık olan öğrencisi, Savaş Tanrısı'nın ruhunu birleştirmek için kendi hayatını tehlikeye atmaktan çekinmeyecektir.
 • Çin
 • IMDb 5.0
 • 540
 • 0
DİZİ KATEGORİLERİ
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.