1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Cinderella with Four Knights – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Cinderella with Four Knights – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

L3BD6b.jpg

Adı: Cinderella with Four Knights 신데렐라와 네 명의 기사
Tür: Gençlik, Romantik
Yönetmen: Kwon Hyuk-Chan
Senarist: Baek Myo (roman), Min Ji Eun, Won Young Sil
Yapımcı: –
Yayıncı: tvN
daum: 6.8
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 12 Ağustos 2016 – 1 Ekim 2016
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Eun Ha-Won (Park So-Dam), öğretmen olmak isteyen parlak bir lise öğrencisidir. Ancak o, aile üyeleri tarafından dışlandığı için evde yapayalnız bir hayat yaşamaktadır. Annesi bir araba kazasında hayatını kaybettikten sonra o, babası, üvey annesi ve üvey kız kardeşleri ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Bir gün gizemli bir yaşlı adamla tanışır. Bu yaşlı adam Ha-Won’a yaşadığı “Haneul / Sky House” adlı konakta kalmasını ve öğretmen olma hayalini gerçekleştirmesini önerir.
O günden sonra, Ha-Won konağa yerleşir ve üç erkek kuzen olan Kang Hyun-Min (Ahn Jae-Hyeon), Kang Seo-Woo (Lee Jung -Shin ), Kang Ji-Woon (Jung Il Woo) ve onların koruması Lee Yoon-Sung (Choi Min) ile beraber yaşamaya başlar.

Karakterleri:

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Jung Il Woo dizide, Haneul / Sky House ailesinin bir üyesi statüsüne yükselen Kang Ji-Woon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yumuşak kalpli biri gibi görünse de aslında vahşi bir kişiliğe sahiptir. O, Park Hye-Ji’nden (Son Na-Eun) hoşlanmaktadır.

Park So-Dam dizide, akıllı ve atletik bir lise öğrencisi olan Eun Ha-Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, üvey annesi ve üvey kız kardeşleri yüzünden korkunç bir ev hayatı sürmektedir ayrıca birden fazla işte çalışmaktadır. Bir gün bir şirketin CEO’su ona eğitim giderlerini karşılayabilmek için bazı şartlar altında “Haneul / Sky House” adlı konakta kalması için sıra dışı bir teklifte bulunur. Ha-Won öğretmen olma hayalini gerçekleştirmek için “Haneul / Sky House” adlı konakta üçüncü nesil varisleri olan üç kuzen ile birlikte yaşamak zorunda kalır.

Ahn Jae -Hyeon dizide, çapkınlıkları ile ünlü Kang Hyun-Min karakterini canlandırmaktadır. O, para, aşk içinde büyümüştür ve hayatının bütün fırsatları ayaklarının altında olarak yaşamıştır. Onun karakteri, istediği her kadını elde edebileceğini düşünür ve kendisini her kızın düşlediği beyaz atlı prens olarak görür.

Lee Jung-Shin dizide, popüler bir şarkıcı ve söz yazarı olan Kang Seo-Woo karakterini canlandırmaktadır.

Choi Min dizide, “Sky House” adlı konakta kalan dördüncü erkek Lee Yoon-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, üç kuzenin koruması ve evin baş kâhyasıdır. Ayrıca CEO Kang’ın (Kim Yong-Geon) sekreteridir.

Son Na-Eun dizide, tutkulu ve hevesli bir moda tasarımcısı olan Park Hye-Ji karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri güzel olduğu kadarda dışa dönük birisidir. O, çocukluğundan beri Kang Hyun-Min’den (Ahn Jae-Jyeon) hoşlanmaktadır ve Kang Hyun-Min’e daha yakın olabilmek için kendisini gerçekten seven Kang Ji-Woon’u (Jung Il Woo) kullanır.

OYUNCULAR:

eaca3a9e7c29cf991df6d6285b80e1bcdd00655f_hq.jpg

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)