1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Beautiful Mind – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Beautiful Mind – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

flmafisi.jpg

Adı: Beautiful Mind | 뷰티풀 마인드
Tür: Dram, Romantik, Gizem, Medikal
Yönetmen: Mo Wan – Il 
Senarist: Kim Tae -Hee 
Yapımcı: –
Yayıncı: KBS2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015 – 2016
Yayın Tarihi: 20 Haziran 2016 – 2 Ağustos 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Lee Young-O (Jang Hyuk), merhametsiz bir beyin cerrahıdır. Bir gün, tuhaf bir hastanın ölümüne tanıklık eder ve hastalarının garip bir şekilde ölmeye başladığını görür. Tüm bunlar olurken hiç beklemediği bir anda birisine âşık olur ve yavaş yavaş daha iyi bir insan olmaya başlar.

Karakterleri:

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Jang Hyuk dizide, Hyun Sung Hastanesi’nde çalışan ve bir beyin cerrahı olan Lee Young-O karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri parlak bir geleceğe ve bir beyin cerrahı olarak mükemmel bir yeteneğe sahiptir. Ancak frontal lob bozukluğundan muzdarip olması nedeni ile duygusal olarak kusurlu birisidir. Bu yüzden tehlikeli ve yalnız bir adamdır.

Park So- Dam dizide, bir polis memuru olan Gye Jin-Sung karakterini canlandırmaktadır. O ve Lee Young-O’nun (Jang Hyuk) arasında romantik bir ilişki vardır.

Yoon Hyun-Min dizide, Hyun Sung Hastanesi’nde çalışan ve bir doktor olan Hyun Suk-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Lee Young-O’nun (Jang Hyuk) tam tersi bir kişiliğe sahiptir. O, sıcak kalpli olduğu kadar da hastaları ve arkadaşları tarafından saygı duyulan ve güvenilen birisidir.
Park Se-Young dizide, Hyun Sung Hastanesi’nde çalışan ve elit bir beyin cerrahı olan Kim Min-Jae karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iş arkadaşlarından farklı olarak başka bir üniversiteden mezun olmuş, Hyun Sung Hastanesi’nin en iyi doktoru olan zeki ve güzel birisidir.

OYUNCULARI:

[img]http://www.asyadizi.net/wp-content/uploads/2018/05/oyun.JPG[/img]

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)