1. Ana Sayfa
  2. Kore Dizileri
  3. BE MELODRAMATİC-2019/KORE/TR ALTYAZI/ONLİNE

BE MELODRAMATİC-2019/KORE/TR ALTYAZI/ONLİNE

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Notice: Undefined index: tab_count in /home/asyadizi/public_html/wp-content/themes/geoit/frameworks/shortcodes/shortcodes.php on line 127

Notice: Undefined index: tab_count in /home/asyadizi/public_html/wp-content/themes/geoit/frameworks/shortcodes/shortcodes.php on line 128

Notice: Undefined index: tab_count in /home/asyadizi/public_html/wp-content/themes/geoit/frameworks/shortcodes/shortcodes.php on line 129

BE MELODRAMATİC-2019/KORE/TR ALTYAZI/ONLİNE
1%281%29.jpg
Adı: Be Melodramatic | Melo Suits Me
Tür: Romantik, Komedi
Yapım Yılı: 2019
Yönetmen: Lee Byeong-Hun
Senarist: Lee Byeong-Hun, Kim Young-Young
Yayın Tarihi: 9 Ağustos 2019 – 28 Eylül 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore
Yayıncı: JTBC
Bölüm Sayısı: 16
Konusu:
Dizi, aynı evi paylaşan, birbirlerinin en yakın arkadaşı olan 30’lu yaşlardaki üç kadının kaygılarını, aşklarını, arkadaşlıklarını ve günlük yaşamlarını konu almaktadır.
Karakterleri:
-Chun Woo-Hee dizide bir senarist olan Im Jin-Joo karakterini canlandırmaktadır. Dışarıdan bakınca normal bir insanmış gibi görünmesine karşın yaptığı bazı davranışlar normal olmaktan uzaktır. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşayan birisidir. Bir mağazanın vitrinindeki lüks bir çanta ile sık sık sohbet etmektedir. Senaryolarını bir edebi tarzda yazmaya çalışmaktadır.
-Jeon Yeo-Bin dizide bir belgesel yönetmeni olan Lee Eun-Jung karakterini canlandırmaktadır. Çocukluğundan beri belgesel tutkunu birisiydi ve bu yüzden bir belgesel yönetmeni olmak çocukluk hayaliydi. Belgesel alanın en önde gelen yapım şirketlerinden birinde çalışmaya başlar ancak patronu tarafından tacize uğradığı için işten ayrılır. Kendi yapım şirketini açar. Ancak işletmeye başladığı yapım şirketinde çalışan tek kişi vardır, o da kendisidir. Yönetmenliğini yaptığı belgesellerden birisi beklenmedik bir şekilde hit olmuştur.
-Han Ji-Eun dizide bir dizi yapım şirketinde pazarlama müdürü olan Hwang Han-Joo karakterini canlandırmaktadır. Bekâr bir annedir. Hem işinde başarılı olmak hem de çocuğunu iyi bir şekilde yetiştirebilmek için mücadele etmektedir. Onun hayali bir komedyen olmaktı.
-Ahn Jae-Hong dizide bir yönetmen olan Son Beom-Soo karakterini canlandırmaktadır. Kariyerinde oldukça başarılı birisidir. Ancak artık dizi yapımcılığı ile uğraşmak istememektedir. Bir gün, Im Jin-Joo (Chun Woo-Hee) tarafından kaleme alınmış bir senaryoyu okur ve fikrini değiştirir.
-Gong Myung bir dizi yapım şirketinde pazarlama müdürü dizide Choo Jae-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Hwang Han-Joo (Han Ji-Eun) ile beraber çalışmaktadır. Başlarda onunla kötü bir ilişkisi olmasına karşın onu tanıdıkça ondan hoşlanmaya başlar.
-Lee You-Jin dizide yardımcı yönetmen olan Kim Hwan-Dong karakterini canlandırmaktadır. Yönetmen Son Beom-Soo’nun (Ahn Jae-Hong) asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Im Jin-Joo’nun (Chun Woo-Hee) eski erkek arkadaşıdır. Zeki birisidir ancak insanlara karşı gereksiz yere kibar davranmaktadır. O ve Im Jin-Joo yedi yıl çıktıktan sonra ayrılmıştır. Ancak ikili çok geçmeden, yardımcı yönetmen ve senarist olarak tekrar bir araya gelir.
Konu Çevirisi İçin: Çeviridizi.com-Öznur’a Çok Teşekkürler.
2%281%29.jpg
3.png

OK-RU%281%29.png
[tabs]
[/tabs]

Upto.Stream%281%29.jpg
16 BÖLÜM/ONLİNE

[tabs]


[/tabs]

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)