1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Another Miss OH – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Another Miss OH – 2016 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

                       Another Miss Oh 

1vOqNY.jpg

Adı: Another Miss Oh | Oh Hae-Young Again 또 오해영
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik
Yönetmen: Song Hyun-Wook
Senarist: Park Hae-Young
Yapımcı: –
Yayıncı: tvN
daum: 9.6
Bölüm Sayısı: 18
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 2 Mayıs 2016 – 28 Haziran 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 23:00
Dili: Korece 
Ülke: Güney Kore

                   DİZİNİN OYUNCULARI: 

another-miss-oh-cast.jpg

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Konusu:

Dizi, geleceği görme yeteneğine sahip olan bir adam (Eric), Oh Hae-Young (Seo Hyun Jin ve Jeon Hye-Bin) adını taşıyan iki kadından uzak durmaya çalışmasını anlatmaktadı

Karakterleri:

Eric dizide, geleceği görebilme yeteneğine sahip olan Park Do-Kyung karakterini canlandırmaktadır. O, işinde mükemmeliyetçi olan aynı zamanda bunu görünüşüne de yansıtan ülkesinin en iyi ses yönetmenidir. Onun karakteri, kadınlar hakkındaki tek bir şeyi bile umursamamaktadır. Ancak bir gün, geleceği görebilme yeteneği kazanır ve Oh Hye-Young (Seo Hyun-Jin) ile başını derde sokar. Bunun yanı sıra uzak durmaya çalıştığı Oh Hae-Young ile arasında 
romantik bir ilişki başlar.

Seo Hyun-Jin dizide, başkalarından dolayı hayatına engeller konan ama çok şanslı olan Oh Hae-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, başka insanlardan daha yetenekli ve popüler olduğundan okula gittiği zamanlarda kabuğundan sıyrılamamıştır. Şimdi ise o, bir restoran işletmesinde müdür yardımcısı olarak görev almaktadır. Onun karakteri parlak bir kişiliğe sahip olmasına rağmen içinde sakladığı bir hüzün vardır.

Jeon Hye-Bin dizide, diğer Oh Hae-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, diğer Oh Hae-Young’dan (Seo Hyun-Jin) daha akıllı, güzel olduğu kadar iş hayatında da ondan daha başarılı olur. O ve diğer Oh Hae-Young lise yıllarındaki okul hayatında ve aynı zamanda aşk hayatlarında birbirlerinin düşmanıdır.
 Kim Ji-Suk dizide, bir avukat olan Lee Jin-Sang karakterini canlandırmaktadır. O, Park Do-Kyung’un (Eric) ablası Soo-Kyung (Ye Ji-Won) ile derin bir dostluk kurmuştur ve Park Do-Kyung’un en yakın arkadaşıdır. O, Soo-Kyung ile çok yakın olduğu için Do-Kyung’un evinde çok fazla zaman harcamaktadır.
Lee Jae-Yoon dizide, Oh Hae-Young’ın (Seo-Hyun-Jin) eski erkek arkadaşı Han Tae-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, başarılı bir iş adamıdır. Ancak o, duygusuz ve içi hırs dolu birisidir.
Ye Ji-Won dizide, Park Do-Kyung’un (Eric) ablası olan Park Soo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. O, Oh Hae-Young’ın (Seo-Hyun-Jin) çalıştığı restoran’ın yöneticisidir. Onun karakteri, iş saatlerinde ve işten sonra olmak üzere iki farklı kişiliği ile ilginç bir alkoliktir.
Choi Joon-Ho dizide, Park Do-Kyung’un (Eric) çalıştığı müzik stüdyosunun çalışanı olan Lee Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, stüdyonun tüm işlerini yapan beceriksiz birisidir.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)