1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. ANGRY MOM – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

ANGRY MOM – 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı


A653V7.jpg

Adı: Angry Mom 앵그리맘 
Tür: Dram, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Ashbun
Senarist: Park Kyung-Soo
Yapımcı: Han Hee
Yayıncı: MBC
daum: 8.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 18 Mart 2015 – 7 Mayıs 2015
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:
Jo Gang-Ja (Kim Hee-Sun) lisedeyken yaptığı kavgalarla kötü bir üne sahip olmuştur. Gençliğinin son zamanlarında kızı A-Ran’ı (Kim You-Jung) doğurmuş ve daha fazla sorumluluk sahibi olmuştur. Kızı A-Ran artık bir lise öğrencisi olmuştur, ancak o okulda zorbalık görüyordur. Jo Gang-Ja, kızını korumak için liseye dönmeye karar verir. Jo Gang-Ja, yeniden bir liseli olur.

Karakterleri:

Kim Hee-Sun dizide, bir restoran işleten Jo Gang-Ja karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri kaba ve küfürbaz birisidir. Kızının (Kim You-Jung) okulda zorbalık görmesini engellemek için kızının okuluna kaydolur.

Kim You-Jung dizide, lise ikinci sınıf öğrencisi olan Oh A-Ran karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri zeki, şık ve yaşına göre olgun birisidir. Sürekli yalan söyleyen annesine karşı artık güvenini kaybetmiştir ve yalan söyleyen insanlardan nefret etmektedir. Ayrıca gerçek babasının kim olduğunu bilmemektedir.

Ji Hyun-Woo dizide, Oh A-Ran’nın (Kim You-Jung) okulunda yeni çalışmaya başlayan prestij ve itibar sahibi bir dil bilgisi öğretmeni olan Park No-A karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri şiddetten ve şiddetin getirdiklerinden nefret etmektedir.

Ji Soo dizide, Hong Sang-Tae’nin (Baro) pis işlerini yapan Ko Bog-Dong karakterini canlandırmaktadır.

Baro dizide, liseli bir öğrenci ve bir chaebol (kore usulü holding) varisi olan Hong Sang-Tae karakterini canlandırmaktadır. O, gittiği lisenin en belalı öğrencisidir ama iyi bir okul öğrencisiymiş gibi davranır. Onun karakteri, Oh A-Ran’a (Kim You-Jung) okul hayatını cehenneme çeviren kötü çocuktur.

Lizzy dizide, liseli bir öğrenci olan Wang Jung-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Oh A-Ran’a (Kim You-Jung) zorbalık yapan öğrencilerden biridir.
Oh Yoon-Ah dizide, Jo Gang-Ja’nin (Kim Hee-Sun) arkadaşı Joo Ae-Yeon canlandırmaktadır.

Oyuncuları: